Plastika1 – plastmasas izstrādājumu ražotne

Misija

Rūpēties, lai Plastika1 klienti, izmantojot plastmasas izstrādājumu iespējas, varētu maksimāli ērti un efektīvi realizēt savas biznesa ieceres. Ar plastmasas izstrādājumiem uzlabot un atvieglot mājsaimniecību ikdienu. Garantēt, ka ražotnes Plastika1 ilggadīgā pieredze, profesionālisms un serviss plastikas izstrādājumu ražošanā nodrošinās kvalitatīvus, drošus un videi iespējami draudzīgus risinājumus atbilstoši ikvienai klienta vēlmei.

Plastika1 definē sevi kā profesionālu meistaru, uzticamu un izdevīgu partneri, saprotošu un praktisku padomdevēju, rūpīgu Jūsu biznesa vai sadzīves produktu sargu, kas ir zinošs, pielāgoties spējīgs un praktisks.

Ražotne

Plastika1 ražotnē tiek izmantotas jaudīgas iekārtas no Vācijas un citām valstīm.

Tās gadā pārstrādā vairāk nekā 500 tonnas augstspiediena un zemspiediena polietilēna, arī polistirolu un polipropilēnu.

Plastika1 uzņēmumā strādā ilggadīgi un pieredzējuši darbinieki, kas nodrošina jebkura pasūtījuma kvalitatīvu izpildi. Klienta vēlmes tiek uzmanīgi uzklausītas, un pasūtījums garantēti tiek izpildīts laikā.

.

Ekoloģija

Plastika1 darbojas pēc bezatkritumu ražotnes darbības principiem.

Tā aicina lietot plastmasu atbildīgi un rūpēties par izlietoto vai savu laiku nokalpojošo plastmasas izstrādājumu savākšanu un otrreizēju pārstrādi. Princips ir ļoti vienkāršs – saudzējiet dabu un izmantojiet ērti lietojamo un praktisko plastmasu tikai tad, kad tā ir patiešām nepieciešama.

Plastika1 ir Zaļās jostas kustības dalībniece.


Aktualitātes:

Laiks atkal sajusties kopā!

Lielumlielā svētku torte atkal galdā. Klāt 18.novembris - Latvijas proklamēšanas 98. gadskārta! Tikai kopā mēs esam, tikai kopā mēs būsim. Lai Jums veiksme visos darbos un ticība nākotnei!
Un atcerieties – plastmasa ir ar Jums gan ikdienā, gan svētkos. It kā nemanāmi, bet no sirds. Jūsu Plastika 1.
SaveSave

16.11.2016

Lieldienu vēlējums

 Lai Jums jaukas, priecīgas un saulainas Lieldienas! Lai pavasaris Jūsu sirdīs un darbos! To visu Jums vēl Plastika1 – praktiskas un elegantas plastmasas plēves un krāsainu, skaistu plastmasas izstrādājumu ražotājs.

22.03.2016Sadarbības partneri: